Przyczepy

Solidne przyczepy do zastosowań domowych

W życiu nie brakuje sytuacji, w których okazuje się, że to, co chcemy przewieźć nie zmieści się do samochodu. Wtedy przydaje się przyczepa. Przy okazji budowy, przeprowadzki, do prac na działce, podczas większych wypraw, czy w związku z hobby, jak na przykład wtedy , gdy transportujemy łódź albo motocykl....

Solidne przyczepy do zastosowań domowych

W życiu nie brakuje sytuacji, w których okazuje się, że to, co chcemy przewieźć nie zmieści się do samochodu. Wtedy przydaje się przyczepa. Przy okazji budowy, przeprowadzki, do prac na działce, podczas większych wypraw, czy w związku z hobby, jak na przykład wtedy , gdy transportujemy łódź albo motocykl. Zawsze, kiedy chcemy przewieźć coś dużego bezpiecznie i wygodnie, przyczepa zwiększy transportowe możliwości samochodu. Oferujemy szeroki wybór przyczep transportowych i specjalistycznych, dzięki którym wygodnie przewieziesz niemal każdy ładunek. 

Większe możliwości w firmie dzięki niezawodnym przyczepom

Kiedy przyczepa potrzebna jest w pracy, do zastosowań profesjonalnych, użytkownicy jeszcze większy nacisk kładą na niezawodność i jakość. Rozumiemy to. Niezależnie od przeznaczenia proponujemy produkty polskiej firmy Martz, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości przyczep. Pomożemy wybrać odpowiedni dla Twojej działalności model i wyposażenie.

Dysponujemy przyczepami ogólnego zastosowania oraz specjalistycznymi, do przewozu samochodów, motocykli, quadów, maszyn i urządzeń budowlanych (koparek, ładowarek, betoniarek itp.), pojazdów rolniczych (np. ciągników). W naszej ofercie są też przyczepy podłodziowe do przewozu żaglówek i motorówek oraz te służące do transportu długich elementów konstrukcyjnych. Mamy też przyczepy z funkcją kiprowania, która w zależności od przeznaczenia ułatwia załadunek (np. najazd pojazdów) i/lub rozładunek (wyładowanie pojazdów i materiałów).

Dobierz parametry przyczepy do swoich potrzeb

Możesz wybierać spośród przynajmniej 60 różnych modeli przyczep, które oferujemy w naszym sklepie internetowym oraz na placu wystawowym w Hipolitowie, pod Warszawą. Znajdziesz tam przyczepy bagażowe tzw. „lekkie”, bez hamulca najazdowego (DMC do 750 kg) oraz „ciężkie” z hamulcem najazdowym (DMC do 2700 kg), lawety o długości 4-8 m i DMC do 3500 kg, przyczepy specjalistyczne, podłodziowe, wywrotki (z układami hydraulicznymi), platformy 4-8 m i DMC do 3500 kg, przyczepy dłużycowe (6 m i DMC 750 kg) i reklamowe.

Nasze przyczepy jeżdżą na 1, 2 lub trzech osiach skrętnych, z hamulcem najazdowym (poza „lekką” o DMC do 750 kg), wyposażone są w koła 10’’ lub 13’’ umieszczone pod powierzchnią transportową lub obok niej. W zależności od konstrukcji i przeznaczenia mają podłogę pełną (aluminium/sklejka) lub otwartą, najazdy (pełne lub otwarte), burty, relingi, solidne zaczepy i mocowania, koła podporowe oraz urządzenia wspomagające (np. przyciągarka, czy podnośnik). Słowem – to przyczepy z wyposażeniem odpowiednim do niemal wszystkich zastosowań, jakie możesz tylko wymyślić.

Bogata oferta akcesoriów i wyposażenia dodatkowego

Poszczególne modele są wyposażone standardowo we wszystko, co jest niezbędne do ich typowych zastosowań. Jeśli jednak chcesz je uzupełnić, nic nie stoi na przeszkodzi. Spośród akcesoriów oraz wyposażenia opcjonalnego wybierzemy niezbędne elementy, jak np. dodatkowe burty, stelaże, plandeki, koła zapasowe itd.

Wszystkie przyczepy spełniają wymogi prawa, są zgodne z przepisami i gotowe do rejestracji.

Więcej

Przyczepy  Jest 50 produktów.

Podkategorie

 • PRZYCZEPY Z PLANDEKĄ

  W tej kategorii prezentujemy najbardziej popularne przyczepy bagażowe wyposażone w wysokie plandeki ze stelażami.

  Większość pozostałych modeli przyczep może być również wyposażona w plandeki ze stelażami.

 • Do 750kg 1 oś

  Przyczepy bagażowe, jednoosiowe lekkie, tzn. wyposażone w 1 oś, o dopuszczalnej masie całkowitej DMC 750kg.

 • Do 750kg 2 osie

  Przyczepy bagażowe, dwuosiowe lekkie, tzn. wyposażone w 2 osie, o dopuszczalnej masie całkowitej DMC 750kg.

 • Powyżej 750kg

  Przyczepy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej DMC powyżej 750kg

 • Powyżej 750kg 1 oś

  Przyczepy ciężarowe, 1 oś, o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej DMC 750kg.

 • Powyżej 750kg 2 osie

  Przyczepy ciężarowe, 2 osie, dwuosiowe, o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej DMC 750kg.

 • Powyżej 750kg 3 osie

  Przyczepy ciężarowe, 3 osie, trzyosiowe, o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej DMC 750kg.

 • Lawety

  Lawety – przyczepy do przewozu różnego rodzaju pojazdów

  Kiedy transportujesz pojazd, potrzebujesz odpowiedniej, bezpiecznej i solidnej przyczepy. Jeśli przewozisz samochód, motocykl, quad, czy maszynę budowlaną (np. koparkę, mini koparkę, ładowarkę itp.) albo ciągnik rolniczy, przyda Ci się laweta. To specyficzny rodzaj przyczepy, dedykowany do przewozu różnego rodzaju pojazdów. Oferujemy lawety Martz, łączące doskonałą jakość z umiarkowaną ceną.

  Laweta powinna być solidna, bezpieczna i wygodna w obsłudze

  Twój ładunek zawsze jest najważniejszy. Niezależnie od tego, jaki pojazd czy maszynę transportujesz, zawsze liczy się to, żeby bez problemu je załadować, przewieźć i rozładować. Pomagamy w wyborze lawety odpowiedniej do twoich potrzeb.

  Wymiary i konstrukcja adekwatne do przewożonych pojazdów

  STREFA PRZYCZEP Sp. z o.o. oferuje lawety o różnych wymiarach (długość i szerokość) i odpowiednim zakresie DMC: 1000-3500 kg (DMC: Dopuszczalna Masa Całkowita). Mogą one być wyposażone w 1, 2 lub 3 osie hamowane.

  W zależności od przeznaczenia przyczepy-lawety, dostępne są różne warianty płyty podłogowej: pełna podłoga sklejkowa, pełna podłoga aluminiowa, stalowe najazdy typy „lohr” z otwartym środkiem oraz stalowe najazdy typu „lohr” z wypełnieniem sklejką. 

  Główne cechy konstrukcyjne lawet Martz:

  •        Dopuszczalna Masa Całkowita od 1000 do 3500 kg
  •        solidna rama (spawana),
  •        odpowiednia powierzchnia transportowa w zależności od modelu, typu pojazdu i przeznaczenia (podłoga sklejkowa/aluminiowa lub otwarte/wypełnione cynkowane stalowe najazdy),
  •        burty aluminiowe (standardowo lub dodatkowo w zależności od wersji),
  •        koła od 10’’ do 13’’ (pod podłogą lub obok niej)
  •        hamowane skrętne osie,
  •        koło podporowe,
  •        solidne, wytrzymałe mocowania i zaczepy.

  Korzystanie z przyczepy może być jeszcze wygodniejsze

  Zależnie od modelu i konstrukcji lawety mogę być wyposażone w przyciągarkę, najazdy chowane pod powierzchnią transportową, koło zapasowe, wsporniki, urządzenie najazdowe, relingi itd. Niektóre z przyczep posiadają funkcję kiprowania (lawety uchylne). W tych lawetach podłoga jest uchylna, co znacznie ułatwia wjazd i zjazd przewożonego pojazdu. Obsługę uchyłu może ułatwiać podnośnik hydrauliczny, obecny w wybranych wariantach.

  Akcesoria i dodatki jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność przyczep

  Lawety Martz w standardowym wyposażeniu posiadają wszystkie elementy niezbędne do korzystania z nich bezpiecznie i wygodnie. Większość lawet może być jednak wyposażona w dodatkowe burty i stelaże z plandekami. Pomagają one dostosować funkcjonalność przyczepy do indywidualnych lub nietypowych potrzeb transportowych. Podstawowe wersje przyczep można uzupełnić również o koło zapasowe, blokady koła, czy amortyzatory osi (tam, gdzie nie te elementy nie występują w standardzie i są dostępne konstrukcyjnie).

  Wiemy, że każdy Twój transport jest najważniejszy

  Bezpieczny i bezproblemowy transport Twojego ładunku to nasz priorytet. Przewóz pojazdów to poważna sprawa – w Strefie Przyczep to rozumiemy. Zapraszamy zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego placu wystawowego. Nasz adres: ul. Warszawska 101, Hipolitów 05-074 (około 10 km od  Warszawy).

 • Budowlane

  Przyczepy budowlane.

  W tej kategorii znajdują się przyczepy przeznaczone dla branży budowlanej. Służą one do transportu sprzętu budowlanego, takiego jak koparki, mini-koparki, ładowarki typu Bobcat oraz innych maszyn. W kategorii przyczep budowlanych znajdziesz również przyczepy specjalistyczne takie jak np. dłużyca ramowa, przeznaczona do transportu lekkich i długich elementów. Dłużyca ramowa świetnie sprawdzi się w transporcie rur plastikowych, masztów na flagi i innych lekkich ładunków o długości około 6m.

 • Podłodziowe

  Przyczepy podłodziowe, do transportu łodzi motorowych, żaglówek, skuterów wodnych.

 • Moto/Quad/Skuter

  Przyczepy do przewozu motocykli, skuterów i quadów.

 • Kontenerowe

  Przyczepy kontenerowe.

 • SERIE PRZYCZEP

  W tej części naszej strony internetowej znajdziesz opisy poszczególnych serii przyczep dostępnych w naszej firmie.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 50 elementów