SERIE PRZYCZEP

W tej części naszej strony internetowej znajdziesz opisy poszczególnych serii przyczep dostępnych w naszej firmie.

SERIE PRZYCZEP  Jest 50 produktów.

Podkategorie

 • BASIC / bagażowe 750kg

  Seria przyczep bagażowych Martz BASIC charakteryzuje się lekką i trwałą konstrukcją. Przyczepy Martz BASIC należą do grupy tzw. "przyczep lekkich" z kategorii O2, bez hamulca najazdowego, o dopuszczalnej masie całkowitej DMC 750kg.

  Standardowe wyposażenie przyczep Martz BASIC zawiera koło manewrowe (oprócz najmniejszego modelu Martz BASIC 200 plus), koła jezdne w rozmiarze 13", stalowe burty, estetyczne błotniki z czarnego tworzywa sztucznego, wiązkę elektryczną z wytykiem 7-pin, tylne lampy zespolone, przednie lampy obrysowe (oprócz najmniejszego modelu Martz BASIC 200 plus) oraz podłogę ze sklejki wodoodpornej. Metalowe części przyczepy wykonane są z giętych kształtowników z blachy ocynkowanej.

 • PREMIUM / bagażowe 750kg

  Przyczepy bagażowe z serii Martz PREMIUM skierowane są głównie do użytkowników poszukujących profesjonalnego środka transportu, który przez wiele lat zapewni bezproblemową eksploatację. Przyczepy Martz PREMIUM zaszeregowane do grupy tzw. "przyczep lekkich" z kategorii O2, bez hamulca najazdowego, o dopuszczalnej masie całkowitej DMC 750kg.

  Do standardowego wyposażenia przyczep Martz PREMIUM należy koło manewrowe, koła jezdne w rozmiarze 13", stalowe burty o wysokości 35cm, trwałe błotniki z czarnego tworzywa sztucznego, wiązka elektryczna z wytykiem 7-pin, tylne lampy zespolone, przednie lampy obrysowe, podłoga ze sklejki wodoodpornej oraz 4 zaczepy pasów ładunkowych umieszczone na płycie podłogowej. Konstrukcja przyczep Martz PREMIUM wykonana jest z blachy ocynkowanej. Oprócz standardowych osi skrętnych, dostępne są również inne typy zawieszenia, takie jak resor piórowy z amortyzatorem stabilizującym oraz wahacz wleczony z amortyzatorem i sprężyną spiralną.

  W serii przyczep Martz PREMIUM dostępna jest szeroka gama akcesoriów takich jak pokrowce, plandeki ze stelażem, burty bis (nadstawki), koła zapasowe, podpory tylne.

 • PREMIUM PLUS /...

  Martz PREMIUM PLUS to seria przyczep z grupy tzw. "przyczep ciężkich" z kategorii O1, z hamulcem najazdowym, o dopuszczalnej masie całkowitej DMC 1000-2000kg.Standardowe wyposażenie przyczep Martz PREMIUM PLUS zawiera jedną lub dwie hamowane osie, urządzenie najazdowe, ciężarowe koła w rozmiarze 13" lub 14" (w zależności od modelu), stalowe burty o wysokości 35cm (przednia i tyna otwierane), wzmocnienia burt bocznych, płytę podłogową ze sklejki wodoodpornej, 4 zaczepy pasów ładunkowych, tylne lampy zespolone ze światłem cofania, kliny pod koła, przednie lampy obrysowe oraz wiązkę elektryczną zakończoną wtykiem 13-pin.

 • HOCHLADER / bagażowe...

  HOCHLADER / bagażowe 750-2700kg.

  Przyczepy z serii HOCHLADER posiadają nieco odmienną konstrukcję w porównaniu z typowymi przyczepami z kołami po bokach burt.

  Poprzez umiejscowienie kół pod podłogą, możliwe jest otwarcie wszystkich burty, czyli przedniej, tylnej oraz bocznych, co znacząco ułatwia załadunek boczny.

 • ROBUST / bagażowe 750kg

  ROBUST / bagażowe 750kg.

  przyczepy bagażowe na spawanej ramie, cynkowanej ogniowo

 • UNILADER / lawety...

  UNILADER / lawety uchylne 750kg.

 • ATV / lawety 900-1500kg

  ATV / lawety 900-1500kg.

 • GT / lawety 2000-3500kg

  GT / lawety 2000-3500kg.

 • GP / na motocykle

  GP na motocykle.

 • YACHT / podłodziowe

  YACHT / podłodziowe

 • BAU / do mini-koparek

  Przyczepy z serii MARTZ BAU to lawety przeznaczone do transportu koparek, mini-koparek oraz innego sprzętu budowlanego. Występują w trzech rozmiarach: 400x180cm, 350x165cm i 300x150cm (powierzchnia ładunkowa) oraz w DMC 2700-3500kg.

  Niewątpliwym atutem tych przyczep jest ich bardzo solidna konstrukcja, a w szczególności tylna klapa najazdowa ze zintegrowanymi wspornikami, która niesamowicie ułatwia załadunek i rozładunek przewożonego sprzętu, ponieważ nie wymaga opuszczania dodatkowych podpór bocznych, tak jak ma to miejsce w wielu innych lawetach.

  Dodatkowym ułatwieniem w obsłudze przyczepy są sprężyny spiralne wspomagające podnoszenie i opuszczanie klapy najazdowej. Czynności te operator jest w stanie wykonać jedną ręką o to bez nadmiernego wysiłku.

  Cała przyczepa jest cynkowana ogniowo.

 • KIPPER / wywrotki

  KIPPER / wywrotki.

 • SPECJALISTYCZNE

  przyczepy specjalistyczne

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 50 elementów