Strefa Przyczep - Sprzedaż przyczep samochodowych 📧 biuro@strefa-przyczep.pl 📞 Tel Hipolitów k. Warszawy: 512 092 009 / Dąbrowa k. Poznania: 512 092 109 🕓 pon- pt 8:00 - 16:30
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lawety

( ilość produktów: 13 )

Przyczepy Lawety – przyczepy do przewozu różnego rodzaju pojazdów

Kiedy transportujesz pojazd, potrzebujesz odpowiedniej, bezpiecznej i solidnej przyczepy. Jeśli przewozisz samochód, motocykl, quad, czy maszynę budowlaną (np. koparkę, mini koparkę, ładowarkę itp.) albo ciągnik rolniczy, przyda Ci się laweta. To specyficzny rodzaj przyczepy, dedykowany do przewozu różnego rodzaju pojazdów. Oferujemy lawety Martz, łączące doskonałą jakość z umiarkowaną ceną.

Laweta powinna być solidna, bezpieczna i wygodna w obsłudze

Twój ładunek zawsze jest najważniejszy. Niezależnie od tego, jaki pojazd czy maszynę transportujesz, zawsze liczy się to, żeby bez problemu je załadować, przewieźć i rozładować. Pomagamy w wyborze lawety odpowiedniej do twoich potrzeb.

Wymiary i konstrukcja adekwatne do przewożonych pojazdów

STREFA PRZYCZEP Sp. z o.o. oferuje lawety o różnych wymiarach (długość i szerokość) i odpowiednim zakresie DMC: 1000-3500 kg (DMC: Dopuszczalna Masa Całkowita). Mogą one być wyposażone w 1, 2 lub 3 osie hamowane.

W zależności od przeznaczenia przyczepy-lawety, dostępne są różne warianty płyty podłogowej: pełna podłoga sklejkowa, pełna podłoga aluminiowa, stalowe najazdy typy „lohr” z otwartym środkiem oraz stalowe najazdy typu „lohr” z wypełnieniem sklejką.

Główne cechy konstrukcyjne lawet Martz:

  • Dopuszczalna Masa Całkowita od 1000 do 3500 kg
  • solidna rama (spawana),
  • odpowiednia powierzchnia transportowa w zależności od modelu, typu pojazdu i przeznaczenia (podłoga sklejkowa/aluminiowa lub otwarte/wypełnione cynkowane stalowe najazdy),
  • burty aluminiowe (standardowo lub dodatkowo w zależności od wersji),
  • koła od 10’’ do 13’’ (pod podłogą lub obok niej)
  • hamowane skrętne osie,
  • koło podporowe,
  • solidne, wytrzymałe mocowania i zaczepy.

Korzystanie z lawety może być jeszcze wygodniejsze

Zależnie od modelu i konstrukcji lawety mogę być wyposażone w przyciągarkę, najazdy chowane pod powierzchnią transportową, koło zapasowe, wsporniki, urządzenie najazdowe, relingi itd. Niektóre z przyczep posiadają funkcję kiprowania (lawety uchylne). W tych lawetach podłoga jest uchylna, co znacznie ułatwia wjazd i zjazd przewożonego pojazdu. Obsługę uchyłu może ułatwiać podnośnik hydrauliczny, obecny w wybranych wariantach.

Akcesoria i dodatki jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność przyczep lawetowych

Lawety Martz w standardowym wyposażeniu posiadają wszystkie elementy niezbędne do korzystania z nich bezpiecznie i wygodnie. Większość lawet może być jednak wyposażona w dodatkowe burty i stelaże z plandekami. Pomagają one dostosować funkcjonalność przyczepy do indywidualnych lub nietypowych potrzeb transportowych. Podstawowe wersje przyczep można uzupełnić również o koło zapasowe, blokady koła, czy amortyzatory osi (tam, gdzie nie te elementy nie występują w standardzie i są dostępne konstrukcyjnie).

Wiemy, że każdy Twój transport jest najważniejszy

Bezpieczny i bezproblemowy transport Twojego ładunku to nasz priorytet. Przewóz pojazdów to poważna sprawa – w Strefie Przyczep to rozumiemy. Zapraszamy zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego placu wystawowego. Nasz adres: ul. Warszawska 101, Hipolitów 05-074 (około 10 km od Warszawy).

pixel