Strefa Przyczep - Sprzedaż przyczep samochodowych 📧 biuro@strefa-przyczep.pl 📞 Tel Hipolitów k. Warszawy: 512 092 009 / Dąbrowa k. Poznania: 512 092 109 🕓 pon- pt 8:00 - 16:30
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przyczepy samochodowe

( ilość produktów: 50 )

Przyczepki samochodowe do zastosowań domowych

W życiu nie brakuje sytuacji, w których okazuje się, że to, co chcemy przewieźć nie zmieści się do samochodu. Wtedy przydaje się przyczepa. Przy okazji budowy, przeprowadzki, do prac na działce, podczas większych wypraw, czy w związku z hobby, jak na przykład wtedy , gdy transportujemy łódź albo motocykl. Zawsze, kiedy chcemy przewieźć coś dużego bezpiecznie i wygodnie, przyczepa zwiększy transportowe możliwości samochodu. Oferujemy szeroki wybór przyczep transportowych i specjalistycznych, dzięki którym wygodnie przewieziesz niemal każdy ładunek.

Większe możliwości w firmie dzięki niezawodnym przyczepkom samochodowym

Kiedy przyczepa potrzebna jest w pracy, do zastosowań profesjonalnych, użytkownicy jeszcze większy nacisk kładą na niezawodność i jakość. Rozumiemy to. Niezależnie od przeznaczenia proponujemy produkty polskiej firmy Martz, specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości przyczep. Pomożemy wybrać odpowiedni dla Twojej działalności model i wyposażenie.

Dysponujemy przyczepami ogólnego zastosowania oraz specjalistycznymi, do przewozu samochodów, motocykli, quadów, maszyn i urządzeń budowlanych (koparek, ładowarek, betoniarek itp.), pojazdów rolniczych (np. ciągników). W naszej ofercie są też przyczepy podłodziowe do przewozu żaglówek i motorówek oraz te służące do transportu długich elementów konstrukcyjnych. Mamy też przyczepy z funkcją kiprowania, która w zależności od przeznaczenia ułatwia załadunek (np. najazd pojazdów) i/lub rozładunek (wyładowanie pojazdów i materiałów).

Dobierz parametry przyczepki do swoich potrzeb

Możesz wybierać spośród przynajmniej 60 różnych modeli przyczep, które oferujemy w naszym sklepie internetowym oraz na placu wystawowym w Hipolitowie, pod Warszawą. Znajdziesz tam przyczepy bagażowe tzw. „lekkie”, bez hamulca najazdowego (DMC do 750 kg) oraz „ciężkie” z hamulcem najazdowym (DMC do 2700 kg), lawety o długości 4-8 m i DMC do 3500 kg, przyczepy specjalistyczne, podłodziowe, wywrotki (z układami hydraulicznymi), platformy 4-8 m i DMC do 3500 kg, przyczepy dłużycowe (6 m i DMC 750 kg) i reklamowe.

Nasze przyczepy jeżdżą na 1, 2 lub trzech osiach skrętnych, z hamulcem najazdowym (poza „lekką” o DMC do 750 kg), wyposażone są w koła 10’’ lub 13’’ umieszczone pod powierzchnią transportową lub obok niej. W zależności od konstrukcji i przeznaczenia mają podłogę pełną (aluminium/sklejka) lub otwartą, najazdy (pełne lub otwarte), burty, relingi, solidne zaczepy i mocowania, koła podporowe oraz urządzenia wspomagające (np. przyciągarka, czy podnośnik). Słowem – to przyczepy z wyposażeniem odpowiednim do niemal wszystkich zastosowań, jakie możesz tylko wymyślić.

Bogata oferta akcesoriów i wyposażenia dodatkowego do przyczepki

Poszczególne modele są wyposażone standardowo we wszystko, co jest niezbędne do ich typowych zastosowań. Jeśli jednak chcesz je uzupełnić, nic nie stoi na przeszkodzi. Spośród akcesoriów oraz wyposażenia opcjonalnego wybierzemy niezbędne elementy, jak np. dodatkowe burty, stelaże, plandeki, koła zapasowe itd. Wszystkie przyczepy spełniają wymogi prawa, są zgodne z przepisami i gotowe do rejestracji.

pixel